Alternativní metody

I v místnostech okolo tachyonové komory volně proudí zdrojová tachyonová energie a jsou proto využívány ke konzultacím. Je zřejmé, že účinky všech metod jsou díky tomuto proudu silnější.

Homeopatie

Homeopatie je přírodní, velmi účinná a přitom zcela bezpečná léčebná metoda. Ve vyspělých státech světa představuje nejrozšířenější obor takzvané 'alternativní' medicíny. Cílem a posláním homeopatické léčby je obnovení zdraví a harmonie organismu. Je to metoda s dávnou tradicí a vychází ze zákona podobnosti, jenž existoval dávno před objevem homeopatie, a léčil podle něj již Hippokrates. Nositeli léčby jsou homeopatika, působí v těle jako informátor a jsou minerálního, rostlinného nebo živočišného původu. Jsou vhodná pro všechny věkové kategorie i těhotné a kojící ženy, pro zvířata i rostlin.. Je možné je kombinovat s klasickými léky a řeší rovněž psychické problémy. Prakticky u každého klienta hledáme zároveň psychosomatické příčiny, čili psychický a emocionální původ jeho onemocnění. Díky tomu pak může dojít k pochopení, úlevě a spolu s homeopatiky k uzdravení.

Rozpouštění energetických, emočních traumat a bloků ve fyzickém těle

Jedná se o energetickou práci s klientem na lůžku. Postupným, pozvolným procesem pomocí přikládání rukou dochází k uvolňování a rozpouštění tak, aby se i velká traumata narovnala, zahojila, zacelila. Většinou „přicházejí“ zároveň z buněk, emočního i mentálního těla klienta témata k pojmenování, jejich následnému zpracování a rozvolnění. Na závěr je speciálními velmi jemnými technikami rozprouděna energie v těle a jsou posíleny regenerační a sebe uzdravovací procesy.

Poradenství k vzestupu

Vyšší Já často touží pomoci člověku na jeho pozemské cestě radou, upozorněním, vysvětlením, jak snadněji posunout své vědomí, což je vám tlumočeno při konzultaci. Uvolnění nefunkčních mentálních programů z podvědomí, vzorců chování a jiných bloků jejich pojmenováním je v tomto případě velkou úlevou a může přinést i kvantový posun.

Propojením s Vaším Vyšším Já či Zdrojem může terapeut rovněž zodpovědět Vaše otázky. Pod vlivem zdrojové energie je spojení s Vyšším Já mnohem snazší, již sama o sobě otvírá vědomí, usnadňuje pochopení témat a zároveň přináší otevřenost a ochotu udělat i případné pozitivní kroky v životě.

Běžně kombinujeme všechny 3 metody během jedné konzultace, nicméně je možné zvolit si i jen jednu z nich. Doporučujeme následně navštívit  tachyonovou komoru a nechat energii i přítomné vysokodimenzionální bytosti celý proces završit a umocnit vše pozitivní.