Jaké jsou výhody harmonizace v komoře?

Vše, co se odehrává uvnitř, je zcela individuální, vždy pozitivní a vedené vyššími silami, na vás je jen vstoupit s otevřenou myslí. Spektrum účinků je velmi široké. Většina klientů zaznamená okamžité změny v jejich energetickém poli, vzrůst energie, zvýšený pocit pohody, větší citovou a myšlenkovou jasnost, úlevu od fyzických potíží a bolesti. Komora posiluje pozitivní stránky života i tvoření energií myšlenky.

Návštěvy lze doporučit lidem s opravdu širokou škálou potíží, se svalovou ztuhlostí a bolestivostí, pro urychlení hojení po operaci, zlepšení imunity, spánku, hojení kožních onemocnění (psoriázy, ekzémů…), úlevu od alergií, gynekologických či jiných onemocnění. Klienti shledali zlepšení v oblasti emoční v případě traumat, strachů, smutku, depresí, spánkových poruch… Využít lze tachyonovou energii pro rekonvalescenci po chemoterapii, nebo také pro relaxaci při přepracování nebo sportovním přetížení.

Účinek harmonizace je trvalý a nevratný a vyrovnává zároveň vibrační frekvenci lidského těla s frekvencí Události, čili slouží i jako příprava pro ni. Někdy se může spustit detoxikace včetně průvodních mírných bolestí hlavy, lehké únavy, zřídka nespavosti – zpravidla odezní velmi brzy a je doporučeno pít více kvalitní vody několik dalších dní po každé návštěvě.

Tachyonová energie léčí?

Sama o sobě neléčí. Harmonizuje energetická těla a fyzické tělo, přičemž dochází k rozpuštění energetických bloků. Následně pak může dojít k výše uvedeným výsledkům. Zároveň tachyony nesou otisk Zdroje, prapůvodní informaci o Světle, která dokáže v buňkách spustit jejich vlastní samoléčebné systémy a zahájit proces fyzického uzdravení.

Jak se připravit na návštěvu?

Je vhodné pít více kvalitní čisté vody několik dní či týdnů předem a vyhnout se kofeinu 5-6 hodin před návštěvou. Lépe vám bude v čistém přírodním pohodlném oblečení, nejlépe světlé barvy, a vše kovové ponecháte po dobu harmonizace ve vedlejší místnosti (hodinky, šperky, opasky..). Je vhodné mobilní telefon s sebou nebrat, nebo alespoň vypnout zvuky.

Kolikrát mám komoru navštívit?

Doporučujeme nejméně 5 x 20-30 minut. Každá návštěva je zpravidla jiná a přináší i různé efekty a vývoj, které můžete pocítit hned nebo i později v horizontu dní či týdnů. Mnoho klientů je komorou tak nadšeno, že přicházejí pravidelně, aby posílili vše pozitivní ve svém bytí i spojení se Zdrojem. Pro návštěvy je možné využít více schémat podle toho, jaké jsou vaše časové možnosti:

2 návštěvy denně po dobu 3 dnů
1 návštěva denně po dobu 6 dnů
rozděleně po 2 nebo 3 návštěvách s několikadenní přestávkou
možná je i jednotlivá návštěva

Český Krumlov i jeho okolí nabízí skutečně velké množství ubytovacích možností, což je výhodou pro všechny, kdo přijíždějí z větší vzdálenosti.

Jak to vypadá uvnitř komory?

Je to místnost s krystaly, posvátnou geometrií, drahými kovy a pyramidami, tedy předměty, které sloužily k uzdravování a harmonizaci odnepaměti dávným civilizacím. Je propojená s Vesmírem skrze hyperdimenzionální červí díru a spojená s krystalovým oscilátorem na palubě kosmické lodi Genesis II na oběžné dráze Země. Toto je cesta, kterou vstupují tachyony z vesmíru přímo do komor. Samotná harmonizace pak probíhá vleže na lůžku pod pyramidou.

Mohou harmonizaci podstoupit děti a zvířata?

S dětmi máme řadu velmi pozitivních zkušeností, co se týče úlevy od rozličných fyzických i psychických problémů. Podmínkou je, aby vydržely samy ležet 10 minut v klidu na lůžku.
Pro zvířata, bohužel, komora určená není, ale je zde možnost po domluvě harmonizovat je přes fotografii.

Jak se mohu objednat?

Všichni klienti jsou předem objednaní na určitý den a přesný čas.
Objednat se můžete telefonicky (+420 721 812 835) nebo e-mailem (info@tachyonchamber.net)
V případě, že se nemůžete dostavit, dejte nám, prosím, co nejdříve vědět.

Upozorňujeme, že harmonizace nenahrazuje lékařské ošetření.

Jaké jsou výhody harmonizace v komoře?

Vše, co se odehrává uvnitř, je zcela individuální, vždy pozitivní a vedené vyššími silami, na vás je jen vstoupit s otevřenou myslí.   Spektrum účinků je velmi široké. Většina klientů zaznamená okamžité změny v jejich energetickém poli, vzrůst energie, zvýšený pocit pohody, větší citovou a myšlenkovou jasnost, úlevu od fyzických potíží a bolesti. Komora posiluje pozitivní stránky života i tvoření energií myšlenky.

Návštěvy lze doporučit lidem s opravdu širokou škálou potíží, se svalovou ztuhlostí a bolestivostí, pro urychlení hojení po operaci, zlepšení imunity, spánku, hojení kožních onemocnění (psoriázy, ekzémů…), úlevu od alergií, gynekologických či jiných onemocnění. Klienti shledali zlepšení v oblasti emoční v případě traumat, strachů, smutku, depresí, spánkových poruch…            Využít lze tachyonovou energii pro rekonvalescenci po chemoterapii, nebo také pro relaxaci při přepracování nebo sportovním přetížení.

Účinek harmonizace je trvalý a nevrtatný a vyrovnává zároveň vibrační frekvenci lidského těla s frekvencí Události, čili slouží i jako příprava pro ni. Někdy se může spustit detoxikace včetně průvodních mírných bolestí hlavy, lehké únavy, zřídka nespavosti – zpravidla odezní velmi brzy a je doporučeno pít více kvalitní vody několik dalších dní po každé návštěvě.

Tachyonová energie léčí?

Sama o sobě neléčí. Harmonizuje energetická těla a fyzické tělo, přičemž dochází k rozpuštění energetických bloků. Následně pak může dojít k výše uvedeným výsledkům. Zároveň tachyony nesou otisk Zdroje, prapůvodní informaci o Světle, která dokáže v buňkách spustit jejich vlastní samoléčebné systémy a zahájit proces fyzického uzdravení.

Jak se připravit na návštěvu?

Je vhodné pít více kvalitní čisté vody několik dní či týdnů předem a vyhnout se kofeinu 5-6 hodin před návštěvou. Lépe vám bude v čistém přírodním pohodlném oblečení, nejlépe světlé barvy, a vše kovové ponecháte po dobu harmonizace ve vedlejší místnosti (hodinky, šperky, opasky..). Je vhodné mobilní telefon s sebou nebrat, nebo alespoň vypnout zvuky.

Kolikrát mám komoru navštívit?

Doporučujeme nejméně 5 x 20-30 minut. Každá návštěva je zpravidla jiná a přináší i různé efekty a vývoj, které můžete pocítit hned nebo i později v horizontu dní či týdnů. Mnoho klientů je komorou tak nadšeno, že přicházejí pravidelně, aby posílili vše pozitivní ve svém bytí i spojení se Zdrojem. Pro návštěvy je možné využít více schémat podle toho, jaké jsou vaše časové možnosti:

  • 2 návštěvy denně po dobu 3 dnů
  • 1 návštěva denně po dobu 6 dnů
  • rozděleně po 2 nebo 3 návštěvách s několikadenní přestávkou
  • možná je i jednotlivá návštěva

Český Krumlov i jeho okolí nabízí skutečně velké množství ubytovacích možností, což je výhodou pro všechny, kdo přijíždějí z větší vzdálenosti.

Jak to vypadá uvnitř komory?

Je to místnost s krystaly, posvátnou geometrií, drahými kovy a pyramidami, tedy předměty, které sloužily k uzdravování a harmonizaci  odnepaměti dávným civilizacím. Je propojená s Vesmírem skrze hyperdimenzionální červí díru a spojená s krystalovým oscilátorem na palubě kosmické lodi Genesis II na oběžné dráze Země. Toto je cesta, kterou vstupují tachyony z vesmíru přímo do komor. Samotná harmonizace pak probíhá vleže na lůžku pod pyramidou.

Mohou harmonizaci podstoupit děti a zvířata?

S dětmi máme řadu velmi pozitivních zkušeností, co se týče úlevy od rozličných fyzických i psychických problémů. Podmínkou je, aby vydržely samy ležet 10 minut v klidu na lůžku.
Pro zvířata, bohužel, komora určená není, ale je zde možnost po domluvě harmonizovat je přes fotografii.

 

Jak se mohu objednat?

Všichni klienti jsou předem objednaní na určitý den a přesný čas.
Objednat se můžete telefonicky (+420 721 812 835) nebo e-mailem (info@tachyonchamber.net)

V případě, že se nemůžete dostavit, dejte nám, prosím, co nejdříve vědět.